Izpiti B-BH 2018

Naši izpitniki osnovnega šolanja so v soboto, 16. junija 2018 uspešno opravili izpite po programu IPS B-BH. 

Zaključek osnovnega šolanja se običajno konča z najvišjim izpitom IPS B-BH - izpit za vodnika psa, ki je v današnjem času pomemben izpit socializacije vodnika in njegova psa. Vedno več držav v Evropi zahteva omenjen izpit, kmalu pa bo napočil čas, ko bo obvezen tudi v Sloveniji. Zato je pomembno, da se tečajniki odločajo za nadaljevanje šolanja in ga zaključijo z omenjenim izpitom.

Letošnjo pomlad smo izpite opravljali pod budnim očesom sodnika g. Saša Cveka. Vsi tečajniki, ki so k izpitu pristopili pod vodstvom inštruktorja Silva Lovrenčiča, so izpit tudi uspešno opravili. 

Izpite B-BH so opravili:
Alenka Horvat in Fidel,
Iztok Stolnik in Roja,
Vlado Vogrinec in Stevie Wonder ter
Zvonko Vučko in Coni.

 

Čestitke vsem vodnikom in njihovim štirinožcem!