Nadvse uspešno zaključena sezona tekmovanja v sledenju

S 4. Državno tekmo v sledenju na Ptuju (5.11.2016) se je končala letošnja tekmovalna sezona.

Kljub svoji mladosti  z veseljem pišemo, da je naš Abas  na svojih prvih tekmah presenetil in prepričal vse! Z vodnikom Silvom Lovrenčičem sta spet stala na stopničkah! V soboto, 22. oktobra 2016, sta tekmovala na 3. Državni tekmi v sledenju v Murski Soboti in dosegla zavidljivih 100/100 točk in seveda osvojila zasluženo 1. mesto.

Zadnja, 4. Državna tekma v sledenju, je potekala 5. novembra 2016 na Ptuju. Tudi na tej tekmi sta dokazala, da spadata med najboljše, saj sta ponovno stopila na stopničke za osvojeno 2. mesto (95/100 točk)

ČESTITAMO!!!

Vsi dosedanji rezultati kažejo na to, da Abas in Silvo še nista rekla zadnje besede, ravno nasprotno; veselimo se novih tekem v letu 2017!