Srečanje tečajnikov in VPIS v tečaje

Začetek tečajev bo v četrtek, 9. marca 2017, ob 17.00, na poliginu društva.

Prvo srečanje je namenjeno vsem tečajnikov (tudi tistim, ki nadaljujete šolanje), saj bodo inštruktorji podali vse informacije o nadaljevanju in delu posameznih skupin tečajev.

S seboj imejte vso potrebno opremo (povodci, igrače, itd), vodo, in seveda "tečajnika". 

Istočasno bo tudi VPIS V TEČAJE!

Vsi, ki ste morda spregledali ali zamudi naš nedeljski vpis, prav tako vljudno vabljeni v četrtek na prvo srečanje tečajnikov, po informativnem sestanku pa bomo uredili vso potrebno vpisno dokumentacijo. Za hitrejši potek vpisa, vas vljudno prosimo, da izpolnite e-prijavnico in prinesete s seboj že spolnjeno pristopno izjavo in prijavnico na tečaj. Vse potrebne dokumente najdete na naši spletni strani.